Rekomendacje

Nasze
rekomendacje

Jesteśmy nieliczną, amatorską drużyną sportową, która regularnie bierze udział w różnych imprezach biegowych. Runspiration stworzyło dla nas wyjątkowe koszulki, dzięki którym jesteśmy widoczni i czujemy prawdziwą moc płynącą z siły grupy. Chcemy podziękować całemu zespołowi Runspiration za bardzo sprawny przebieg procesu tworzenia naszych koszulek, świetny efekt końcowy, przemiłą współpracę i ogromny profesjonalizm, nawet w przypadku zamówienia, które dotyczyło zaledwie kilku sztuk. Niecierpliwie czekamy na kolejne koszulki w naszych barwach.
Biegunki Kabackie

Jesteśmy pruszkowską grupą biegaczy amatorów, ale w ramach swojej działalności korzystamy tylko z usług profesjonalistów. Na takie miano niewątpliwie zasługuje Runspiration. Indywidualne podejście, szybka realizacja, kontakt online – to tylko kilka z całej talii atutów tej firmy. Ich produkty zachwycają nie tylko wysoką jakością materiału i wykonania, ale również krojem i wzorem koszulek, które dzięki wsparciu projektantów Runspiration, pozwalają nam wyróżniać się z tłumu tysięcy biegaczy, nie tylko wynikami sportowymi. Gorąco polecamy!
WPRunning


Runspiration wspiera kilkudziesięciu naszych zawodników dostarczając koszulki biegowe, bluzy, czapki i inne akcesoria. Wszyscy są bardzo zadowoleni z jakości produktów, które dzielnie znoszą trudy morderczych treningów oraz startów w zawodach.
JYSK


Indywidualne projekty, drukowane nawet w bardzo małych ilościach, realizacja zamówień w terminie, jakościowo super, fajnie się biega i chodzi po górach w Waszych koszulkach. Gorąco polecamy współpracę z Runspiration.
Piorunki


Sport jest dla nas jedną z dróg do rozwoju i samorealizacji. Choć istniejemy od kilku miesięcy, to jesteśmy prężnie działającą kamienngórską sekcją KS SZORTY. Cyklicznie uczestniczymy w imprezach rowerowych, biegach czy wędrówkach górskich. Firma Runspiration zaprojektowała dla nas najwyższej jakości koszulki, czapki i kominy, co niewątpliwie korzystnie wpływa na nasz wizerunek. Dzięki Wam idea bezinteresownego promowania i wspierania sportowca staje się wzorem do naśladowania. Dziękujemy za owocną współpracę i profesjonalizm, który mobilizuje do osiągania coraz to większych sukcesów! Pozdrawiamy!
KS SZORTY


Jesteśmy grupą biegową firmy CCR Polska. Nasza firma od wielu lat w ramach prowadzonej działalności gospodarczej aktywnie działa na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego. Prowadzimy projekt EDUEKO.EU, który łączy ze sobą promowanie postawy proekologicznej i aktywności sportowej. Zachęcamy innych do dbania o swoje zdrowie i dbanie o stan naszej planety. Cieszymy się, że to właśnie Runspiration wspiera nas w tym projekcie. Niesamowita jakość produktów oraz wspaniała obsługa klienta sprawia, że chcemy współpracować tylko z Runspiration.
 
Grupa biegowa firmy CCR Polska


Jako organizacja eSportowa możemy liczyć na wyśmienitą współpracę online oraz osobiście odwiedzając biuro. Jakość produktów oraz ich wykonanie mówi sama ze siebie, czysta rewelacja. Nie możemy się doczekać kolejnych produktów Runspiration z naszym logiem.
1stCav eSport Club


Wysyłamy podziękowania za wykonanie pięknych koszulek dla KS NEONET. Dzięki wspólnemu wysiłkowi byliśmy widoczni, indywidualni i wyjątkowi podczas Mistrzostw Polski Logistyków gdzie zajęliśmy III miejsce!
Neonet


Runspiration wykonało dla nas fantastyczne koszulki sportowe, w których wystąpiliśmy na #BiegIT i zapewne wystąpimy jeszcze nie raz na innych wydarzeniach. Świetny kontakt z firmą, szybka realizacja i przede wszystkim produkt wysokiej jakości to wszystko, o czym marzyliśmy. Nasze firmowe barwy i zaprojektowana grafika zostały bardzo dobrze odwzorowane. Runspiration stanęło na wysokości zadania! Angry Nerds approve!
 
Angry Nerds


Voestalpine Running Team od początku istnienia ubiera się tylko i wyłącznie w koszulki od Runspiration. Grupa dynamicznie się rozwija zarówno ilościowo, jak i jakościowo, a jednym z czynników tworzących taki obraz rzeczy jest właśnie profesjonalny ubiór od krakowskiego producenta. Dodając do tego fantastyczną komunikację, spersonalizowane podejście do klienta i szybki czas realizacji, otrzymujemy partnera, z którym miejmy nadzieję, związaliśmy się na lata 😉 Gorąco polecamy!
Voestalpine Running Team


Z całego serca polecamy firmę Runspiration!!! Koszulki są prześliczne, super jakościowo i profesjonalnie wykonane. Profesjonalne podejście do klienta, co wbrew pozorom nie jest powszechnie spotykane. Gonił nas czas, a mimo to udało się w ekspresowym tempie zrealizować całe zamówienie, począwszy od przygotowania projektu, przez wybór koszulek, do realizacji i dostawy na czas!!! Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę, w szczególności Pani Anecie, która zajmowała się realizacją naszego zamówienia. Oby więcej takich ludzi w kontaktach z klientem!
Którędy do Baru Team


Patrząc holistycznie na każdego pacjenta, zawsze będziemy wspierać ruch na świeżym powietrzu. Pracownicy i Przyjaciele Centrum Okulistycznego Świata Oka wzięli udział w charytatywnym biegu Czas na Wzrok, dzięki któremu potrzebujące dzieci z domów dziecka otrzymały od organizatora tyle par okularów, ilu było uczestników, a było ich ponad 1000! Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego sukcesu razem z Runspiration. Dziękujemy za doskonałą obsługę i świetną jakość 🙂
 
Drużyna firmy Świat Oka


Najlepsze personalizowane stroje na rynku! Wspaniała firma, którą mogę polecić z całego serca :heart: Począwszy od wysłania próbek, przez współpracę z grafikiem, czas realizacji, produkt finalny….i pyszne żelki 😉
Fitness Piekary


Serdecznie dziękujemy firmie Runspiration za nasze super, ekstra wspaniałe koszulki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości jak i z wyglądu naszych koszulek. Profesjonalna, fachowa i miła obsługa. Rewelacja. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy!
Futerek TEAM


Bardzo dziękujemy. Runmageddon na stokach Przełęczy Kocierskiej w Gminie Andrychów był sprawdzianem siły i charakteru dla ponad 4600 osób. Nasza ekipa urzędników przetrwała dzięki żelkom mocy 😉
BBT-Team


Wrocław Airport

Matner Running Team

Pędzące Ślimaki