Rekomendacje

Nasze
rekomendacje

Runspiration wspiera kilkudziesięciu naszych zawodników dostarczając koszulki biegowe, bluzy, czapki i inne akcesoria. Wszyscy są bardzo zadowoleni z jakości produktów, które dzielnie znoszą trudy morderczych treningów oraz startów w zawodach.
JYSK

Indywidualne projekty, drukowane nawet w bardzo małych ilościach, realizacja zamówień w terminie, jakościowo super, fajnie się biega i chodzi po górach w Waszych koszulkach. Gorąco polecamy współpracę z Runspiration.
Piorunki

Jako organizacja eSportowa możemy liczyć na wyśmienitą współpracę online oraz osobiście odwiedzając biuro. Jakość produktów oraz ich wykonanie mówi sama ze siebie, czysta rewelacja. Nie możemy się doczekać kolejnych produktów Runspiration z naszym logiem.
1stCav eSport Club

Wysyłamy podziękowania za wykonanie pięknych koszulek dla KS NEONET. Dzięki wspólnemu wysiłkowi byliśmy widoczni, indywidualni i wyjątkowi podczas Mistrzostw Polski Logistyków gdzie zajęliśmy III miejsce!
Neonet

Jesteśmy nieliczną, amatorską drużyną sportową, która regularnie bierze udział w różnych imprezach biegowych. Runspiration stworzyło dla nas wyjątkowe koszulki, dzięki którym jesteśmy widoczni i czujemy prawdziwą moc płynącą z siły grupy. Chcemy podziękować całemu zespołowi Runspiration za bardzo sprawny przebieg procesu tworzenia naszych koszulek, świetny efekt końcowy, przemiłą współpracę i ogromny profesjonalizm, nawet w przypadku zamówienia, które dotyczyło zaledwie kilku sztuk. Niecierpliwie czekamy na kolejne koszulki w naszych barwach.
Biegunki Kabackie

Jesteśmy pruszkowską grupą biegaczy amatorów, ale w ramach swojej działalności korzystamy tylko z usług profesjonalistów. Na takie miano niewątpliwie zasługuje Runspiration. Indywidualne podejście, szybka realizacja, kontakt online – to tylko kilka z całej talii atutów tej firmy. Ich produkty zachwycają nie tylko wysoką jakością materiału i wykonania, ale również krojem i wzorem koszulek, które dzięki wsparciu projektantów Runspiration, pozwalają nam wyróżniać się z tłumu tysięcy biegaczy, nie tylko wynikami sportowymi. Gorąco polecamy!
WPRunning

Maxfliz

Matner Running Team

Pędzące Ślimaki

Wrocław Airport