Nasza jakość

Nasza jakość
powstaje w Krakowie

Serce naszej produkcji bije w Krakowie. To tu w naszym biurze nieopodal prawego brzegu Wisły tworzymy koncepcje kreatywne, drukujemy, szyjemy i pakujemy ubrania sportowe dla Ciebie. Aby utrzymać najwyższe standardy pracy dbamy o warunki, w których nasi pracownicy spędzają znaczną część swojego dnia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przy produkcji Twojej koszulki damy z siebie 101%.

Technologia
ma znaczenie

W naszej firmie mamy znakomitych biegaczy z życiówkami poniżej 33:00 na 10km. Wiemy, że technologia ma ogromny wpływ na komfort treningu. Dlatego w naszych produktach dbamy o dobór najlepszych materiałów, krojów i wykończeń. Testujemy różne tkaniny w warunkach bojowych, wymieniamy się opiniami i wprowadzamy do produkcji tylko sprawdzone i zatwierdzone rozwiązania.

Miliony barw
dostępnych dla ciebie

Dopracowując naszą technologię druku zadbaliśmy o wierne odwzorowanie kolorów z Twojego projektu. Dzięki temu możesz śmiało korzystać z pełnego zakresu 16.7 miliona barw w palecie CMYK. Druk wykonywany jest metodą sublimacji, dzięki czemu koszulka zachowuje pełną oddychalność mimo tego, iż 100% jej powierzchni jest zadrukowane.

U podstaw sukcesu
stoją ludzie

Wspólnie tworzymy ponad 20 osobowy zespół, na który składają się m. in szwaczki, drukarze, graficy, projektanci, obsługa klienta i inni. Wielu z nas aktywnie spędza czas wolny biegając, chodząc na siłownię, jeżdżąc na rowerze czy wspinając się po górach. Tak aktywny i zgrany zespół nie tylko pozwala nam zrealizować Twoje zamówienie w całości w naszej pracowni, ale również gwarantuje, że wszystkie produkty zostały dobrze przetestowane w warunkach bojowych.

Detale
robią różnicę

Dobry produkt to nie tylko materiał i nadruk, ale też wykończenie. Wychodzimy z założenia, że dodatki mają w subtelny sposób podkreślać jakość, a także zwiększyć funkcjonalność produktu. Dlatego na karku wgrzewamy niegryzące metki, każdą koszulkę pakujemy w osobny woreczek, oznaczamy certyfikatem jakości i dodajemy naklejkę z rozmiarem.

Zapytaj o odzież
dla Twojej drużyny